Ga naar hoofdinhoud

CHEMTREC HELP Award -Onze inzet voor het helpen van vrijwillige brandweerkorpsen

Terug naar alle blogartikelen
31 december 2019
Artikel door: Erica Bernstein, directeur van Outreach, CHEMTREC

CHEMTREC HELP Award -Onze inzet voor het helpen van vrijwillige brandweerkorpsen

Al bijna 50 jaar is CHEMTREC's betrokkenheid bij hulpdiensten over de hele wereld de motor van ons succes. In het licht van die relatie werkte CHEMTREC in 2019 samen met de National Volunteer Fire Council (NVFC) om $ 7,500 aan twee vrijwillige brandweerkorpsen in de VS aan te bieden die ook lid zijn van de NVFC. De prijzen zijn bedoeld om de brandweer te helpen bij het verbeteren van hun reactievermogen en het vergroten van de lokale paraatheid om te reageren op incidenten met gevaarlijke materialen.

John Modine, Chief Executive van CHEMTREC, kan niet trotser zijn op de nieuwe prijs: “Sinds 1971 werkt CHEMTREC nauw samen met de hulpdiensten, maar ik voelde dat we een sterkere band nodig hadden met praktische voordelen voor brandweer en medische hulpdiensten , dus hebben we de jaarlijkse HELP-prijs gecreëerd. Met deze prijs kunnen we een aanzienlijke financiële impact hebben op de gemeenschappen die onze steun het hardst nodig hebben. ”

In 2019 werden de volgende afdelingen de eerste ontvangers van de CHEMTREC HELP (Hazmat Emergencies Local Preparedness) Award: Willow Grove Fire Company en Prairie View Volunteer Firefighting Association.

Op 5 december had CHEMTREC het voorrecht om de Willow Grove Fire Company in Pittsgrove, New Jersey te bezoeken. De Willow Grove Fire Company werd opgericht in 1937 en is een volledig vrijwillige brandweer. De afdeling behandelt gemiddeld 250 oproepen per jaar en bedient een bevolking van 11,000 meer dan 45 vierkante mijlen. Door middel van de HELP Award is Willow Grove Fire Company van plan vier Incident Command System Cases te kopen voor commandoperaties en training te houden voor hun afdeling. Chief O'Donnell zei: “Door deze prijs te ontvangen, zijn we beter geschikt om de middelen te volgen die op het toneel van een noodgeval werken, inclusief de identiteit van de responders, hun exacte locatie en het apparaat waarmee ze op het toneel zijn aangekomen. De incidentcommando-gevallen zullen ons helpen onze middelen efficiënt te gebruiken op de plaats van een noodgeval. Met de nieuwere apparatuur kan ons personeel ook effectief werken om de gemeenschap en de omgeving nog jaren veilig te houden. ”

CHEMTREC bezocht op 18 december de Prairie View Volunteer Firefighting Association. De afdeling is opgericht in 1986 en heeft 18 vrijwillige brandweerlieden die een bevolking van 18,000 over 39 vierkante mijl bedienen en 350 telefoontjes per jaar afhandelen. Chief Jackson zei: “Als ontvangers van deze onderscheiding zal onze afdeling beter voorbereid zijn op het reageren en afhandelen van gevaarlijke noodsituaties waarbij ons spoorwegsysteem, onze lokale commerciële / industriële faciliteiten en Prairie View A&M University betrokken zijn. Deze onderscheiding zal onze Hazmat-capaciteiten aanzienlijk verbeteren door nieuwe uitrusting en Hazmat-pakken aan te schaffen en training te geven aan onze leden. "

Bedankt aan beide afdelingen voor het verwelkomen van CHEMTREC op uw stations. We zijn dankbaar voor de service die u uw gemeenschappen biedt en waarderen uw toewijding aan het verbeteren van uw reactievermogen voor potentiële incidenten met gevaarlijke stoffen.

CHEMTREC is verheugd aan te kondigen dat we de HELP Award in 2020 zullen voortzetten en het awardbedrag zullen verhogen tot $ 10,000 voor twee vrijwillige of meestal vrijwillige brandweerkorpsen. Volg CHEMTREC op sociale media voor een aankondiging betreffende de opening van de toekenningsperiode in de vroege zomer van 2020! 

Vraag een offerte aan

Ontvang een schatting voor CHEMTREC-responsservices.

Start een citaat