Pāriet uz galveno saturu

Drošības datu lapu speciālists

Vai vēlaties pievienoties mūsu komandai? Pašlaik mēs pieņemam darbā drošības datu lapu speciālistu

Amata veids: Pilna slodze

Atrašanās vieta: tālvadība

Kopsavilkums par vietu

Amats atbalsta produktu komandu CHEMTREC drošības datu lapas (SDS) risinājuma pakalpojumā, tostarp pārvalda SDS pakalpojuma(-u) izpildi klientiem. Amats ir tieši pakļauts drošības datu lapas pārvaldniekam.

Galvenie pienākumi un atbildība

  • Atbalsta CHEMTREC SDS Solutions pakalpojumu komplektu, tostarp SDS autorēšanu un pārvaldību.
    Izveido jaunu un pārskata pašreizējo SDS, tostarp iekļaujot ķīmisko, veselības, drošības un normatīvo informāciju, kā to pieprasa federālie statūti.
    Izpēta un analizē pieejamos datus, tostarp novērtē kvalitāti un uzticamību.
    Izmanto ķīmiskās zināšanas, lai izveidotu ķīmiskus sastāvus, kuru pamatā ir ķīmiskās sastāvdaļas, un analizētu ķīmiskos sastāvus, lai noteiktu galaprodukta sastāvu.
    Organizē un pārvalda vairākus klientu projektus, tostarp vāc nepieciešamo informāciju, lai savlaicīgi piegādātu galaproduktu.
    Autori SDS, izmantojot SDS autorēšanas platformu vai citus līdzekļus.
    Uzlabo esošos procesus un izstrādā jaunus procesus, lai izveidotu SDS.
    Sadarbojas ar SDS autorēšanas vadītāju un produktu komandu, lai palīdzētu izveidot SDS pārvaldības piedāvājumu.
    Veic citus saistītus pienākumus, kā noteikts.

Kvalifikācijas / prasības

  • Bakalaura grāds ar zinātni saistītā jomā.
  • Divu gadu SDS autorēšanas pieredze.
  • Pieredze, izmantojot SDS autorēšanas platformas: piemēram, Lisam, SAP, WERCS, 3E Generate.
  • Zināšanas par autorēšanas noteikumiem (piemēram, ES CLP, ASV OSHA, Kanādas WHMIS utt.).
  • Pierādītas zināšanas vienā un sertifikācija vienā vai vairākos transporta noteikumos (DOT, IATA, IMDG, TDG).
  • Pierādītas klasifikācijas prasmes saskaņā ar vismaz trim klasifikācijas kritērijiem (ti, ANO Purple grāmata, ASV OSHA, EU CLP, Kanādas WHMIS).
  • Microsoft Office komplekta prasmes.
  • Teicamas analītiskās un rakstiskās komunikācijas prasmes, tostarp spēja nodot tehniskās zināšanas plašam auditoriju lokam.
  • Spēcīgas komandas darba un klientu attiecību prasmes.
Vēlamās kvalifikācijas
  • Maģistra grāds ar zinātni saistītā jomā vai disciplīnā.
  • Drošības datu lapu reģistra profesionāļa (SDSRP) akreditācijas dati.

Pieteikties tagad!