Pāriet uz galveno saturu

Digitālā mārketinga vadītājs

Vai vēlaties pievienoties mūsu komandai? Šobrīd aicinām darbā digitālā mārketinga vadītāju!

Amata veids: Pilna slodze

Atrašanās vieta: Falls Church, VA

Kopsavilkums par vietu

Amats ir atbildīgs par digitālās stratēģijas izstrādi un izpildi, CHEMTREC un TRANSCAER vietņu pārvaldību, to klātbūtnes palielināšanu sociālo mediju platformās un maksas mediju kampaņu pārraudzību. Amats ir tieši pakļauts mārketinga direktoram.

Galvenie pienākumi un atbildība

  • Izstrādā un ievieš visaptverošu digitālo stratēģiju, lai uzlabotu zīmola atpazīstamību, palielinātu iesaisti un veicinātu reklāmguvumus.
  • Pārvalda un uztur CHEMTREC un TRANSCAER tīmekļa vietnes, nodrošinot, ka abas vietnes ir atjauninātas, lietotājam draudzīgas un atbilst zīmola vadlīnijām.
  • Optimizē vietnes, izmantojot SEO paraugpraksi, UX principus, konkurences analīzi un izpēti.
  • Sadarbojas ar daudzfunkcionālām komandām, lai izveidotu un optimizētu saturu, nodrošinot konsekvenci ziņojumapmaiņas un zīmola veidošanā.
  • Izstrādā un izpilda sociālo mediju kampaņas CHEMTREC un TRANSCAER, tostarp satura veidošanu, plānošanu, apmaksātu reklāmu, ietekmētāju pārvaldību un kopienas iesaisti.
  • Pārvalda un palielina CHEMTREC un TRANSCAER klātbūtni galvenajās sociālo mediju platformās, tostarp LinkedIn, Facebook, YouTube, Twitter, Instagram un Vevo.
  • Regulāri veic vietņu auditus, analizē veiktspējas rādītājus un sniedz ieskatu nepārtrauktai uzlabošanai.
  • Plāno, izpilda un optimizē apmaksātas digitālās reklāmas kampaņas (piemēram, PPC, programmatiskās, atkārtotas mērķauditorijas atlases, sociālo mediju reklāmas), lai sasniegtu noteiktus KPI.
  • Pārrauga budžetus, analizē veiktspējas datus un sniedz praktiskus ieskatus nepārtrauktiem uzlabojumiem.
  • Esiet informēts par nozares tendencēm, jaunām tehnoloģijām un labāko praksi digitālo mediju pārvaldībā.
  • Apmeklē konferences, tirdzniecības izstādes un apmācības CHEMTREC vai TRANSCAER vārdā, ja nepieciešams.
  • Veido vietņu veidlapas un aptaujas.
  • Raksta emuāra ierakstus un preses relīzes.
  • Veic citus pienākumus, kas piešķirti.

Kvalifikācijas / prasības

Nepieciešams

  • Bakalaura grāds mārketingā, komunikācijās vai saistītā jomā.
  • Trīs gadu pieredze digitālajā mārketingā.
  • Prasme darbā ar tīmekļa satura pārvaldības sistēmām (CMS), digitālā mārketinga rīkiem un analītikas platformām.
  • Spēcīga izpratne par SEO, UX/UI principiem un atsaucīgu dizainu.
  • Teicamas projektu vadības prasmes ar spēju pārvaldīt vairākus uzdevumus un termiņus.
  • Radošs domāšanas veids ar spēju radīt novatoriskas idejas digitālajām kampaņām.
  • Prasmīgi izmantot analītiskos rīkus, lai novērtētu kampaņas veiktspēju un sagatavotu pārskatus par to.
  • Izcilas rakstiskas un mutiskas komunikācijas prasmes.
  • Komandas spēlētājs, kurš labi sadarbojas ar kolēģiem.
  • Orientēts uz detaļām un ļoti organizēts, ar iespēju pārvaldīt vairākus projektus vienlaikus.
  • Spēja strādāt ārpus darba laika, ja nepieciešams, lai risinātu tīmekļa vietnes problēmas.
  • Prasme darbā ar Microsoft Suite un Adobe Creative Cloud.
  • Iespēja ceļot līdz 10% no gada.

Vēlamā

  • Labas zināšanas par vietņu un mārketinga analīzes rīkiem (Google Analytics 4, SEMRush utt.)
  • Pieredze darbā ar Microsoft SharePoint un Microsoft Dynamics CRM
  • Pieredze darbā ar Drupal satura vadības sistēmu

Lūdzam iesniegt savu CV uz hr@chemtrec.com.

Nosūtīt CV